OSiR Żyrardów

Ferie z Akademią Piłkarską OSiR Żyrardów

(26 stycznia) W pierwszym tygodniu ferii zimowych Akademia Piłkarska OSiR Żyrardów przygotowała i zorganizowała obóz sportowo-rekreacyjny podczas którego ponad 150 dzieci w wieku od 7 do 11 lat przez 8 godzin dziennie mogło trenować dwa raz dziennie oraz korzystać z licznych atrakcji.

Więcej…

 

Terminarz HLPN - 31 stycznia - 1 lutego

W najbliższy weekend (31 stycznia - 1 lutego) w hali Zespołu Sportowego "Aqua" rozegrane zostaną 13, 14 i 15 kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej. Ponadto 1 lutego odbędą się mecze ćwierćfinałowe Pucharu HLPN. W dalszej części newsa szczegółowy terminarz na 31 stycznia i 1 lutego.

 

 

Więcej…

 

Sportowe ferie z OSiR i "Aaqua"

W trakcie ferii zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.30 - 12.30 na zajęcia sportowe, które odbywają się w Hali Sportowej przy ulicy Chopina i w Hali Kompleksu Sportowego AQUA.

.

 

Ruszyły Ferie z AP OSiR

Ponad 150 dzieciaków (roczniki 2004-2007) bierze udział w akcji „Ferie Zimowe z Akademią Piłkarską OSiR Żyrardów”. Trenerzy AP OSiR ponownie postarali się, by program ferii był napięty i młodzi piłkarze nawet przez moment się nie nudzili.

 

 

Więcej…

 

Jeden faworyt wygrywał, drugi pauzował

 

HLPN wkracza w decydującą fazę. Na czele tabeli nadal status quo, choć na czoło wysforował się Fast Service. Jest to jednak zasługa tego, że swoje mecze przełożył zespół Sondki.

 

Więcej…

 
Sonda
Jakiej dyscypliny jesteś kibicem?